SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
shtepi ne prishtine me 5 ari vend vetem 75000 euro
Çmimi :
€75,000.00
Kategoria :
Postuar :
27 Dhjetor '15
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
100 m²
Viti i ndërtimit :
1999
ID e produktit :
108445
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
shesum shtepin vetem 5 kilometra nga qendra ne llapnasell vend shum me interes me dokumenta ne rregull flet poseduese dhe bartje pa kurfar pengesa vendi ka uj kanalizim rrym ujsjells pra nese dikuj intereson na shkruni ne ju pergjigjemi
Informata rreth publikuesit
patriot
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »