SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shtëpi ne Qira
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
27 Dhjetor '15
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
ID e produktit :
108474
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Lëshojë shtëpi me qira , shtëpia posedon një dhomë gjumi , dhomë te ditës me kuzhin , korridor dhe banjo. Shtëpia është e mobliiar .

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Diar
Mitrovicë
049/387-161
Zona Indusrtiale [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »