SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
SHITET 2 SHTEPIA 20 ARI
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
5 Janar '16
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Pamobiluar
ID e produktit :
108523
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
SHITET SHTEPIA DHE LOKELET ME GJITHA AUTO LARJE ME 5 KABINA. SHTEPIA OSHT 2 KATSHE GATI PER BANIM LOKALET 2 KAT 12M me 12M RRYM KANALIZIM TE GATSHME NR TEL 049-669-141
Informata rreth publikuesit
nazmi
Kastriot
049669141
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »