SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banes Ekskluzive me qera
Çmimi :
€700.00
Kategoria :
Postuar :
24 Gusht '13
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
1
Ekstra :
Ballkon
ID e produktit :
10853
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshohet me qera Banesa ne Breg te Diellit Afer Restaurant "Gizi"
Banesa Perbehet nga : 3Dhoma gjumi, 1 Sallon te madh me kuzhin,Banjo,Ballkon,Koridor,
Eshte e Mobiluar shume mire dhe ka Klime ashensor etj .
Banesa Preferohet per Nderkombetar
Qmimi i negociueshem 700euro
Informata rreth publikuesit
G F Rents
Prishtinë
045 570 661
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »