SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banes me qera Perball Grandit
Çmimi :
€300.00
Kategoria :
Postuar :
24 Gusht '13
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Ekstra :
Ballkon
ID e produktit :
10854
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshohet Banesa me qera e cila gjendet perball Hotelit "Grand "
Banesa gjendet ne katin e trete dhe perbehet nga dy dhoma gjumi ,nje sallon me kuzhin,3 ballkona ,koridor ,banjo Banesa preferohet per Studentë
Informata rreth publikuesit
G F Rents
Prishtinë
045 570 661
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »