SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banes me qera Tek restaurant "Sinfonia"Ulpian
Çmimi :
€350.00
Kategoria :
Postuar :
24 Gusht '13
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Ekstra :
Ballkon
ID e produktit :
10855
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshohet Banesa me qera e cila gjendet afer Restaurant "Sinfonia"
Banesa gjendet ne katin e 1(pare) dhe perbehet nga 2 dhoma gjumi ,nje sallon me kuzhin, ballkon ,koridor ,banjo.
Informata rreth publikuesit
G F Rents
Prishtinë
045 570 661
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »