SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banes me qera Mati1
Çmimi :
€300.00
Kategoria :
Postuar :
24 Gusht '13
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Ekstra :
Ballkon
ID e produktit :
10856
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshohet me qera banesa ne lagjen Mati 300metra nga rrethi i ri
Banesa mobilohet Me Mobilje te Reja ,dhe ate mobilohet shpejt banesa ka dhe Xhakuzi
Perbehet nga dy dhoma gjumi ,nje sallon me kuzhin,banjo ,koridor,2ballkona
Informata rreth publikuesit
G F Rents
Prishtinë
045 570 661
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »