SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banes me qera Sllovenia Sport
Çmimi :
€250.00
Kategoria :
Postuar :
24 Gusht '13
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Ekstra :
Ballkon
ID e produktit :
10857
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ipet me qera Banesa tek Sllovenia Sport ,Afer Albi Market ose Mbrapa Hotel Sirius
Banesa gjendet ne katin e katert me ashensor dhe eshte komplet e mobiluar,e perbere nga 1 gjumi, 1 sallon te madh me kuzhin ,1 ballkon ,nje shpajz ,banjo ,koridor.
Informata rreth publikuesit
G F Rents
Prishtinë
045 570 661
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »