SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banes me qera ne Qender te Prishtines Tek Sheshi
Çmimi :
€800.00
Kategoria :
Postuar :
24 Gusht '13
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
80 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Ballkon, Shteg në Oborr, Parking Rrugor
ID e produktit :
10858
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshoj banesen me qera e cila gjendet ne qender te Prishtines tek Sheshi "Nen Tereza" me pamje Nga Ringsi.

Banesa eshte komplet e mobiluar me mobile moderne dhe me te gjitha kushtet e nevojshme per banim.
Informata rreth publikuesit
G F Rents
Prishtinë
045 570 661
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »