SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banes me qera Lagja e Spitalit
Çmimi :
€430.00
Kategoria :
Postuar :
24 Gusht '13
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Ekstra :
Ballkon
ID e produktit :
10859
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banesa me QIRA apo per SHITJEe cila gjendet te Kompleksi ROYAL, afer ndërtesës së Euleksit dhe ish-Farmedit.
Cmimi i shitjes eshte: 900/m2 plus mobilet per 4,000 euro
ndersa Cmimi i qirase eshte 430/muaj plus shpenzimet. Mundesia e zbritjes varesisht prej kohezgjatjes se kontrates.
Banesa është e re, me strukturë moderne, kati i tretë, lifti punon.
Ka dy dhoma, kuzhinën,1 dhomë e madhe e ditës(22m2), dhomë e madhe e fjetjes (17m2) dhe kuzhina (5.5m2).ballkonin, korridorin, shpajzin dhe garazhen .Ka shumë dritë natyrale.
Ka qasje në TV kabllovik, 24 orë internet wireless.
Banesa lëshohet vetëm për cifte, familje, persona seriozë dhe ndërkombëtarë.
Banesa nuk mund të ipet me qira pa depozit. ne vlere te nje qeraje mujore shume kjo e cila do të kthehet në fund të kontratës.
Informata rreth publikuesit
G F Rents
Prishtinë
045 570 661
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »