SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Leshohet banesa luksoz me qira mbrapa Teatrit
Çmimi :
€500.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 17:29
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
100 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Garazh, Tarracë Kulmi, Ballkon
ID e produktit :
108597
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshohet banesa luksoz me qira mbrapa Teatrit, banesa eshte ne katin e tete, me siperfaqe prej 100m2 + 30m2 terase. Banesa ka dhome dite me kuzhine, dy dhoma te gjumit, banjo dhe dy ballkone. Cmimi eshte 500 euro plus shpenzimet. Per me shume info na kontaktoni ne nr: 044 518 550 dhe 045 40 12 12.
Informata rreth publikuesit
OMEGA
Prishtinë
045401212
Sllovenia Sportit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »