SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banes me Qera #pr Sllovenia Sport preferohet edhe per Zyre
Çmimi :
€300.00
Kategoria :
Postuar :
24 Gusht '13
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Ekstra :
Ballkon
ID e produktit :
10860
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshoj banes me qera te Sllovenia sport Kati i pare e [pa mobiluar
Banesa eshte e pamobiluar dhe ka nje sallon me kuzhin ,nje dhom ,banjo ,koridor,shpajz dhe ballkon
Informata rreth publikuesit
G F Rents
Prishtinë
045 570 661
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »