SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
SHITET BANESA NË LAGJEN E SPITALIT
Çmimi :
€52,000.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 10:22
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
65 m²
ID e produktit :
108603
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
SHITET BANESA NË LAGJEN E SPITALIT, TË BANESAT E ROYALLIT, NÊ RRUGEN “B” KATI 6, ME SIPËRFAQE 65m2, POSEDON DHOMË GJUMI, SALLON, KUZHINË, BANJO, E RENOVUAR DHE MOBILUAR, ÇMIMI 52.000Є.

www.pirro-ks.com 
Informata rreth publikuesit
Pirro
Prishtinë
044/260-075
Lagjja e Spitalit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »