SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banes me qera Dardani
Çmimi :
€300.00
Kategoria :
Postuar :
24 Gusht '13
Mobilimi :
Mobiluar
ID e produktit :
10861
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshoj banesen me qera e cila gjendet ne Dardani ose te Stacioni Policor nr 4
Banesa eshte e mobiluar dhe me te gjitha kushtet e nevojshme per Banim.
Informata rreth publikuesit
G F Rents
Prishtinë
045 570 661
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »