SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banesa ne shitje #pr Mati1 ndertesat "Standard"
Çmimi :
€58,817.00
Kategoria :
Postuar :
24 Gusht '13
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
ID e produktit :
10862
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Banesa e cila gjendet te Bregu i Diellit 2, Mat 1,ose kompleksi Dafina i banesave te reja te ndertuara nga kompania :" STANDARD".
Banesa Ka nxemje qendrore të pavarur nga Termokosi. eshte e re, moderne, teresisht e mobiluar. kati 1, lifti punon.
Ka 2 dhoma, njera eshte dhome e madhe (se bashku me kuzhine) me shume ndriqim natyral, kurse tjetra eshte dhome e fjetjes. Ka ballkon dhe terase.
Banesa Ka qasje ne TV kabllovik dhe internet.

Cmimi: banesa + terrasa + mobilet + garazha = EUR 58,817
Cmimi: banesa + terrasa + mobilet = EUR 52,617
Dmth qmimi i baneses pa garaxh eshte: 52,617 euro
ndersa me Garazh eshte : 58,817 euro
Informata rreth publikuesit
G F Rents
Prishtinë
045 570 661
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »