SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Leshohet banesa me qira afer Postes se madhe
Çmimi :
€300.00
Kategoria :
Postuar :
24 Gusht '13
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
60 m²
Ekstra :
Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
10864
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshohet Banesa me qera e cila gjendet afer "Postes se madhe "
Banesa gjendet ne katin e 4 dhe perbehet nga dy dhoma gjumi ,nje sallon me kuzhin, koridor, banjo.

Banesa preferohet per persona te punesuar dhe student
Informata rreth publikuesit
G F Rents
Prishtinë
045 570 661
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »