SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banesa ne shitje #pr -DARDANI me 100m²
Çmimi :
€115,000.00
Kategoria :
Postuar :
24 Gusht '13
ID e produktit :
10865
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes banesen ne lagjen me te mire ne Prishtine ne lagjen Dardania,afer Bast Trade dhe Stacionit te Autobusave,
Banesa gjendet ne katin e katert dhe eshte ne pozit dhe me pamje shume te mire afer Parkut.
Informata rreth publikuesit
G F Rents
Prishtinë
045 570 661
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »