SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet banesa ne Bregun e Diellit te banesat e bardha
Çmimi :
€55,000.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 12:39
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
65 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kondicioner, Ballkon, Parking Privat
ID e produktit :
108654
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet banesa ne Bregun e Diellit te banesat e bardha, banesa eshte ne katin e peste, me siperfaqe prej 65m2, ka dhome dite, kuzhine te vecante, nje dhome gjumi, banjo, dhe ballkon. Cmimi eshte 55.000 euro. Per me shume informata na kontaktoni ne nr: 044 518 550 dhe 045 40 12 12
Informata rreth publikuesit
OMEGA
Prishtinë
045401212
Bregu i Diellit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »