SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banesa ne shitje Qender Rruga "Agim Ramadani"
Çmimi :
€80,000.00
Kategoria :
Postuar :
24 Gusht '13
ID e produktit :
10866
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Banesa ne Pjesen me te mire te Qytetit ,
Banesa gjendet ne Rugen :Agim Ramadani ,perball Kishes dhe Bibliotekes Kombetare me Pamje nga Rruga kryesore,ne katin e katert (4)me ashensor .
Cmimi 80.000euro
Informata rreth publikuesit
G F Rents
Prishtinë
045 570 661
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »