SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
(QIRA) NEW BANESE MODERNE_MATI1
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
17 Janar
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
2
Madhësia :
75 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kondicioner, Garazh, Ballkon, Parking Privat, Shteg në Oborr, Parking Rrugor
ID e produktit :
108663
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshoj Banesa e cila eshte katin e katert dhe posedon dhome dite, dy dhoma gjumi, kuzhine, banjo, ballkon, parking, nxemje qendrore, rezervuar te ujit dhe lift funksional. Eshte e orientuar nga lindja dhe komplet e mobiluar, me te reja

Per me shume informata kontaktoni ne nr. ose WhatsApp
045 641 794 & 044 124 677
Informata rreth publikuesit
Arber
Prishtinë
045 190019
Mati 1 [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »