SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet shtepia moderne
Çmimi :
€250,000.00
Kategoria :
Postuar :
29 Dhjetor '15
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
4
Banjo :
3
Madhësia :
250 m²
Viti i ndërtimit :
2006
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Garazh, Pushimore, Oxhak, Kopsht, Ballkon, Parking Privat
ID e produktit :
108664
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes shtepin 250.000 ne Mati 1, prishtine, ne katin I- ka salon me traoezari, kuzhine, banjo te mysafireve, dhome per rrobalarje dhe hekurosje, ka apartman per nje qift me dhome gjumi, dhome garderobe si dhe banjo personale, ne katin II- ka 3 dhoma gjumi, banjo dhe ballkon. Ka terras te madhe rrethore per 4 tavolina, ka 2 ari oborr ne dispozicion, ka bunar per ujitje, ka pisha e pem lloj-lloj, ka garazh dhe shpajz. kakojshi shume te mire dhe area shume e qete.
Informata rreth publikuesit
adile.krasniqi
Mati 1 [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »