SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banesa ne shitje BREGU I DIELLIT perball POSTES SE VOGEL#pr
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
24 Gusht '13
ID e produktit :
10867
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes banesen ne lagjen Bregu i Diellit afer shkolles fillore" Ismail Qemaijli"dhe perball Postes se Vogel
Banesa eshte ndertim i vjeter e mobiluar dhe eshte shume vend i pershtatshem per banim me pamje te hapur,parking gjendet ne katin e gjashte me ashensor .
Informata rreth publikuesit
G F Rents
Prishtinë
045 570 661
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »