SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banesa ne shitje #pr Te Sllovenia Sport
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
24 Gusht '13
ID e produktit :
10868
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Banesa tek Sllovenia Sport mbrapa Teb Bankes.
Banesa gjendet ne katin e trete me ashensor dhe eshte komplet e mobiluar,e perbere nga dy dhoma gjumi nje sallon me kuzhin ,dy ballkone ,nje shpajz ,banjo ,koridor.
SQARIM: Banesa mund te ipet edhe me Kompenzim me ndonje banes me te vogel etj
Informata rreth publikuesit
G F Rents
Prishtinë
045 570 661
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »