SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banese me qira te kolegji FAMA
Çmimi :
€500.00
Kategoria :
Postuar :
24 Gusht '13
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
80 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
10869
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshohet banesa me qera Tek Sllovenia Sport afer Universitetit "Fama",
banesa gjendet ne katin e 3, dhe ka kete renditje: Sallon me kuzhine, 3 dhoma gjumi , Banjo, dhe ballkon.

Banesa eshte e mobiluar me mobilje te reja dhe te Pa Perdorura deri me tani nga askush, mund te leshohet per nderkombetar dhe per familjar serioz
Informata rreth publikuesit
G F Rents
Prishtinë
045 570 661
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »