SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet banesa në Therandë
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
29 Dhjetor '15
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
2
Madhësia :
110 m²
ID e produktit :
108692
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet banesa Në Therandë Banesa ka dy dhoma gjumi sallon Kuzhin banjo dhe dy terasa Banesa është ndertim i ri dhe eshtë afer stacionit në objekt te njejt me Infinit CaffePer info na kontaktoni.+38649116005 VIBER DHE TEL

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Osman
049116005
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »