SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Leshohet banesa me qira ne Ulpiane
Çmimi :
€300.00
Kategoria :
Postuar :
24 Gusht '13
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
75 m²
Ekstra :
Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
10870
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Jap me qera kat te shtepise ne form te baneses e cila gjendet ne Lagjen Ulpiana afer Kishes.

Banesa eshte e perber nga: 2 Dhoma Gjumi, 1Sallon me Kuzhin dhe Trapezari, Banjo, koridor, ballkon,
Banesa ka kushte te mira dhe eshte shume pershtatshme per banim.
Informata rreth publikuesit
G F Rents
Prishtinë
045 570 661
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »