SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shes banesen ne Bregun e Diellit 2, Banesat e Bardha
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
8 Qershor '16
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
2
Madhësia :
114 m²
Ekstra :
Oxhak, Ballkon
ID e produktit :
108700
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes banesen prej 114 m2 netto ne Bregun e Diellit 2, banesat e bardha. Banesa eshte ndertim i vjeter ne katin e 4. Banesa posedon ne katin e pare 2 dhoma gjumi, sallon, kuzhine, koridor, shpajze, wc dhe banjo. Poashtu ne katin e pare gjinden edhe 2 ballkona. Permes shkalleve gjindet kati 1 plus i cili ka 1 dhome gjumi, wc dhe korridor. Per me teper kati 1 plus ka hapsire per zgjerim. Te interesuarit serioze mund te na kontaktojne ne numrin e telefonit 049 720 540. Banesa ofron mundesi banimi komode per nje familje 4 anetareshe. Banesa shitet e mobiluar dhe e pamobiluar sipas marreveshjes.

P.S. Vetem per bleresit serioz. Cmimi sipas marrveshjes.
Informata rreth publikuesit
Luan
Prishtinë
049720540
Bregu i Diellit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »