SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
SHtepia ne shitje ne lagjen Kalabria-Emshir
Çmimi :
€210,000.00
Kategoria :
Postuar :
29 Dhjetor '15
ID e produktit :
108709
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shtepia gjendet ne lagjen Kalabria-Emshir , rruga "Rexhep Krasniqi".
Shtepia eshte 2 kat
Kati i pare- nje dhome e madhe e pritjes,1 kuzhin dhe 1 banjo/wc,
Kati i dyte -3 dhoma gjumi dhe banjo/wc+ tavani dhe podrumi.
Vendi ne pergjitsi permban 650m2 .
Qmimi eshte 210.000 EUR.
Informata rreth publikuesit
Hevzi
Prishtinë
044 630 066
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »