SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Leshohet banesa me qira tek Hotel AFA
Çmimi :
€450.00
Kategoria :
Postuar :
24 Gusht '13
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
90 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
10871
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshohet me qera banesa Ekskluzive tek Hotel Afa,
Banesa ndodhet ne katin e- II-te,eshte e perber nga: Dy dhoma gjumi, Salloni, Kuzhina, Ballkoni, Banjo me Gjakuzi, dhe Garazh
Banesa preferohet per Familjar dhe per Nderkombetar
Informata rreth publikuesit
G F Rents
Prishtinë
045 570 661
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »