SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Leshoj banes me qira
Çmimi :
€170.00
Kategoria :
Postuar :
19 Prill '16
Mobilimi :
Mobiluar
ID e produktit :
108735
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banesa gjendet perball banesave te bardha tek bregu i diellit, eshte e mobiluar, kati i dyte, poashtu dhe lifti eshte funskional.
Informata rreth publikuesit
Fadil
Prishtinë
044650834
Bregu i Diellit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »