SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet shtepia ekskluzive ne Prishtine
Çmimi :
€350,000.00
Kategoria :
Postuar :
23 Qershor '16
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
5
Banjo :
3
Madhësia :
500 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kondicioner, Garazh, Pushimore, Kopsht, Ballkon, Parking Privat, Shteg në Oborr, Parking Rrugor
ID e produktit :
10875
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shtëpia ka 500m2 me 7 ari toke dhe gjendet në rrugën Ismajl Ismajli ( ish Bledi II ), përballë Taukbashqes dhe afër parkut Gërmia.
-Shtëpia është trikatëshe dhe ka sistem banesor me një hyrje kryesore që të dërgon në tri hyrje të kateve veç e veç.
-Secili kat ka mbi 150 m2 dhe është në dy apo tri nivele i kompletuar deri në detalet e imëta.
-Çdo kat është një banesë në vete (me rrymë, ujë dhe sistem te nxemjes të ndara për çdo kat) dhe çdo kat ka edhe sistemin për ujë rezervë (edhe pse ne kete pjese te Prishtines nuk ka kurrë reduktime të ujit).
-Gjithashtu shtepia ka podrumin prej dy dhomave 40 m2,
- tri garazha, dhe hapsire jasht garazhave per tri vetura tjera.

Çmimi:350 000 euro


MBI TË GJITHA SINQERITETI

për më tepër informata lajmërohuni në numrat tanë prej orës 9 deri në ora 18
tel:038 220 145
mob: 044 358 416 , 049 179 607
e-mail:grandimpex@hotmail.com

Adresa:rr Nëna Terezë ,Grand Hotel , kati përdhes(holli i hotelit)

Ju mirëpresim , ju priftë e mbara!
Informata rreth publikuesit
Grand IMpex
Prishtinë
044 358 416
Prishtinë [harta]
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »