SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Kat Shtepie me Qira ne Taslixhe 2 - Kodi 0613
Çmimi :
€450.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 17:16
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
80 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Oxhak, Ballkon, Parking Privat, Parking Rrugor
ID e produktit :
108793
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Kat Shtepi me Qira ne Taslixhe 2 - Kodi 0613

Lokacioni: Afer Ordinances se Faton Morines dhe Keshes

Siperfaqe: 80 m2

Kati 1

Renditjet:

- Dhom Gjumit
- Salloni
- Kuzhin me Trepezari
- Banjo
- Ballkon

Posedon:

- Hyrjen Ndaras
- Nxemje Qendrore me Kamin
- Uj 24 H
- Parking

- Ne cmim perfshihen te gjitha shpenzimet: rryma, mbeturinat, uji, wifi, tv.

Çmimi €450

Agjensioni Prishtina City: 044 302 000
Facebook: agjensioni prishtina city
Email: agjensioniprishtina@hotmail.com
Web: www.prishtina-city.com 
Informata rreth publikuesit
Prishtina City
Prishtinë
044 302 000
Tasligje [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »