SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ringa (Shitet Shtepia me 5.5 ari )220/15
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Sot 09:40
Fletë Poseduese :
Po
ID e produktit :
108868
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ringa Shitet Shtepia e Gatshme Per Banim me 5.5 Ari me 3 dhoma gjumi dhe banjo ne katin e 2 dhe me sallon dhe kuzhine ,dhom gjumi banjo ne katin e 1

Per me shume oferta tona tek webfaqja merrjep.com, tek linja cfare kerkon shkruani "Agjensioni Ringa" dhe do ju shfaqen pothuajse te gjitha ofertat tona.

WEB: www.ringaks.com 
Email: ringa1@live.de
FAN PAGE: www.facebook.com/AgjensioniRinga 

Shitjen e mundson Agjencioni Ringa
Nr kontaktues: 045 606 103
Informata rreth publikuesit
RINGA
Ferizaj
045 606 103
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »