SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ringa (Shitet Shtepia me 16 Ari)221/15
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Sot 12:11
Fletë Poseduese :
Po
ID e produktit :
108869
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Shtepia me 16 Ari Oborr dhe shtepi 3 katshe
Kati:1Sallon Kuzhine Dhome Gjumi Banjo
Kati:2 3 Dhoma Gjumi Banjo
Kati:3 Sallon Komplet
Per me shume oferta tona tek webfaqja merrjep.com, tek linja cfare kerkon shkruani "Agjensioni Ringa" dhe do ju shfaqen pothuajse te gjitha ofertat tona.

WEB: www.ringaks.com 
Email: ringa1@live.de
FAN PAGE: www.facebook.com/AgjensioniRinga 

Shitjen e mundson Agjencioni Ringa
Nr kontaktues: 045 606 103
Informata rreth publikuesit
RINGA
Ferizaj
045 606 103
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »