SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Shtepia 2 Katshe ne Peje
Çmimi :
€65,000.00
Kategoria :
Postuar :
19 Shkurt '17
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
1
Viti i ndërtimit :
1993
Ekstra :
Pushimore, Oxhak, Ballkon, Shteg në Oborr, Parking Rrugor
ID e produktit :
108924
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Vikendica ne Peje me 2 Ari toke ne Lagjen Fidanishte

Kati 1: Sallon, Kuzhine, Koridor, Banjo dhe 1 terrase.

Kati 2: 3 Dhoma, qilar dhe 2 Ballkona

Kontak; Naser Muca Tel. Viber 0049 15903040792
Informata rreth publikuesit
Naser
Pejë
004915903040792
4 Llullat [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »