SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
SHTEPI SHITJE ÇAGLLAVICE 300M2 4.5 ARI 175000€
Çmimi :
€175,000.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 18:35
Fletë Poseduese :
Po
ID e produktit :
108940
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
SHTEPI SHITJE ÇAGLLAVICE 300M2 4.5 ARI 175000€
LOKACIONI: ÇAGLLAVICE.
SIPERFAQJA E SHTEPISE 300M2
TRUALLII: 4.5 ARI
ÇMIMI: 175,000€.

VEREJTJE: MUNDESI E KOMBINIMIT DHE NDERRIMIT ME BANESA ETJ SIPAS MARREVESHJES..


Prona PLUS
+377/ 045534717 (VIBER)
+377/ 044199993
+386/ 049199993
e-mail: pronaplus@hotmail.com
Informata rreth publikuesit
Prona PLUS
Prishtinë
045534717
Qagllavicë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »