SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Leshohet banesa me qira
Çmimi :
€250.00
Kategoria :
Postuar :
9 Janar '16
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
69 m²
ID e produktit :
108965
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshohet banesa me qira. Banesa është ndërtim i ri, ka dy dhoma te fjetjes, dhomen e pritjes me kuzhinë dhe banjo, është e mobiluar. Banesa gjendet në Lagjen Mati 1 - Prishtinë, ndertesat e kompanisë "Nura Group".Postuar nëpërmjet celularit.
Numri i telefoni:
044 326 598
Informata rreth publikuesit
Iiiiiiiii
Prishtinë
044 278 087
Mati 1 [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »