SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet parcela ne Belo Poje
Çmimi :
€800.00
Kategoria :
Postuar :
2 Janar '16
Madhësia :
50000 m²
ID e produktit :
108974
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet parcela me siperfaqe prej 50 ari ne Belo Ploje jo shume larg Fshatit Italian me dokumentacion valid pronesie dhe perkthimi mund te behet menjeher
Informata rreth publikuesit
Agjensioni per Patundshmeri - Real Estate EDA-K
Pejë
049 415 855
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »