SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet dyqani ne qender te Vushtrrise
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
18 Gusht '13
Madhësia :
70 m²
ID e produktit :
10899
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Lokali gjendet ne qender te Vushtrrise dhe plotson te gjitha kushtet qe duhet te kete nje lokal ka pamje te mire mund te perdoret per qfardo lloj biznezi ka 24 ore uje rryme etj
Informata rreth publikuesit
Ejup
Prishtinë
044197481
Ne qender te Vushtrrise afer parkut [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »