SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shes banesen 62 m2 ne Ferizaj
Çmimi :
€450.00
Kategoria :
Postuar :
3 Janar '16
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
62 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Ballkon
ID e produktit :
109084
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes banesen 62 m2 ne Ferizaj ne lagje te re eshte ndertim i ri banesa eshte ne katin e 7 banesa ka 1 dhom gjumi, Sallon kuzhin, banjo dhe teras.
Per me shum informata kontaktoni
044228285
dulla67@hotmail.com
Informata rreth publikuesit
Avdulla
Vitina
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »