SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
toka ne shitje
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
4 Janar '16
Madhësia :
200 m²
ID e produktit :
109089
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
shitet toka ne stankaj te rugoves 5 min nga qendra e boges eshte prone private dhe perkthimi i menjehershem ju lutem te interesuarit te na kontaktojn ne kete nr te telefonit 049 350 250
Informata rreth publikuesit
Valon
Pejë
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »