SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
SHITET BANESA NE BREGUN E DIELLIT TE BAN.E BARDHA
Çmimi :
€55,000.00
Kategoria :
Postuar :
25 Shkurt '16
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
62 m²
ID e produktit :
109111
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes banesen e cila gjendet ne lagjen e Bregut te Diellit me saktë te Banesat e Bardha,ndodhet ne katin e 4-te,eshte e mobiluar dhe ka kete renditje:

sallon
kuzhine
dhome gjumi
koridor
banjo
ballkon
parking,(kamera,ashensor,interfon)


Që t’i shihni të gjitha ofertat tona kërkoni në Faqen tonë: www.estatepr.com 

Facebook: Patundshmeri Search Estate

Kontakti nga ora 09:00 – 20:00
mob:
045 519 555
049 60 80 70-viber
e-mail:
search-agency@live.com
o.mu
Informata rreth publikuesit
Search Estate
Prishtinë
044 433 667
Bregu i Diellit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »