SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Leshohet objekt + fabrike me qera
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
4 Janar '16
Madhësia :
3750 m²
ID e produktit :
109157
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshohet me qera objekt + fabrika objekti ka siperfaqe te jashme 3000 m2 dhe siperfaqe te mbrendshme 750m2 dy zyra te mobiluara fabrike per perpunimin e letres paketimit dhe kartopecetes letres guzhines letres tualetit . Vendodhja autostrada Rrogozhine-Lushnje te interesuarit te kontaktojn ne nr e telefonit +355682828028 whats up dhe viber.Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Ernold
Prishtinë
355682828028
Te Rrethi [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »