SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
E jap banesen me qera per studenta apo te punsuar
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
19 Shkurt '16
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
ID e produktit :
109165
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
E jap banesen me qera per studenta apo te punsuar banesa gjendet ne Rr U.Q.K s shum afer prej kafev te vogla banesa ka 2 dhoma gjumi me nga tre shtreter +kuzhinen komplet banjo dhe koridor qmimi 50 € per person me shpenzime ske me pagu as per ujin as per rrymen

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Shkelzen
Prishtinë
044246696
Kafet e Vogla [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »