SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Jap Zyre Me Qera Ne Pejton
Çmimi :
€1,100.00
Kategoria :
Postuar :
10 Dhjetor '16
Madhësia :
120 m²
ID e produktit :
109167
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Agjensioni ERONA shpk jep Zyre me qera ne Pejton afer Ambasades Norvegjeze, Zyret jan me inventar dhe jan te ndara ne dy pjes nje zyre e madhe dhe nje e vogel. Po ashtu Zyret ka nxemje qendrore, Banjo,Uje,Parking etj.

Mund Te Kontaktoni ne Nr : +38649394111

E-mail : erona.shpk@hotmail.com
Informata rreth publikuesit
Erona.shpk
Prishtinë
+38649394111
Pejton [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »