SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shes 1 ose 2 lokale ne qender te Prishtines!Delta
Çmimi :
€225,000.00
Kategoria :
Postuar :
22 Shkurt
Madhësia :
60 m²
ID e produktit :
109169
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Njeri lokale ndodhet ne perdhes dhe ka 60m2 me qera mujore prej 900Euro ndodhet ne rruge kryesore,se shpejti pritet me kontrate te re te behet 1200Euro,lokalit tjeter ndodhet mbit te ne katin e pare gjithashtu ka 60m2 dhe ka qera mujore 500Euro,mund te shiten bashkerisht ose ndaras.Cmimi i lokalit ne perdhes 225.000 ndersa ne katin e pare 125.000.Pranohen kompensim 2 banesa ne Prishtine.Informata 044 249 654(viber)
Informata rreth publikuesit
meenntoor
+37744249654
Qendër [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »