SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
BANESAT ME QIRA ARBERI SK+2DHGJ 350€
Çmimi :
€350.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 18:25
ID e produktit :
109179
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
BANESAT ME QIRA ARBERI SK+2DHGJ 350€

LOKACIONI: ARBERI.
SIPERFAQJA E BANESES: ME DY DHOMA GJUMI DHE ME TRI DHOMA GJUMI
QIRAJA: 350€ ME DY DHOMA GJUMI
QIRAJA: 450€ ME TRI DHOMA GJUMI
VEREJTJE: GARAZHAT JANE FALAS PER SHFRYTEZIM

Prona PLUS
+377/ 045534717 (VIBER)
+377/ 044199993
+386/ 049199993
e-mail: pronaplus@hotmail.com
Informata rreth publikuesit
Prona
Prishtinë
044199993
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »