SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
(QIRA) BANES në Dardani, tek Bill Clinton (62m²)
Çmimi :
€300.00
Kategoria :
Postuar :
16 Tetor
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
62 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
109186
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Lëshohet BANESA me Qira në Dardani, tek Bill Clinton. Kati i 6-të, lifti punon. Sipërfaqja (62m²), por hapësirë te shfrytezuar ka me shume. Renditja: Dhome Dite, 1 Dhome Gjumi, Kuzhin, Koridor, Banjo, Ballkon. Nxemje Qëndrore. E mobiluar dhe Renovuar komplet. Preferohet për Familjar.

- Çmimi 300 €

Me Respekt!
KOSOVA REAL ESTATE
Kontakt:📞Tel: +37744108703
E-mail: ✉ kosovarealestate.ks@gmail.com
Fcb: Patundshmëri KOSOVA REAL ESTATE

Faleminderit për bashkpunim
Informata rreth publikuesit
KOSOVA REAL ESTATE
Prishtinë
+37744108703
Dardani [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »