SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
(QIRA) BANESE SUPER EKSLUZIVE_RENT FLAT
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Dje 13:07
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
68 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kondicioner, Garazh, Ballkon, Parking Privat, Parking Rrugor
ID e produktit :
109204
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshoj Banese te renovuar tashme dhe mobiluar dhe te banuar me pare pas renovimit, Banesa Posedon Sallon Kuzhine, Dhome Fjetje, 2 ballkona,Banjo, Koridor,me nxemje qendrore

Kontakt-Viber-Arberi
045 19 00 19 dhe 045 641 794
arberani@hotmail.com
Informata rreth publikuesit
Arber
Prishtinë
045 190019
Qendër [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »