SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet banesa ndertim i vjeter me siperfaqe 34m2 te Qafa.
Çmimi :
€1,500.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 09:40
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
34 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Ballkon
ID e produktit :
109210
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet banesa ndertim i vjeter me siperfaqe 34m2 te Qafa.
Banesa eshte ne katin e peste, ka nje dhome, kuzhinen e veqante, banjo dhe shpajz.
Banesa eshte komplet e renovuar.
Çmimi eshte 1500euro per m2.
Na kontaktoni ne nr: 045401212 / 044518550
Informata rreth publikuesit
OMEGA
Prishtinë
045401212
Qafa [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »